Winnaars BAFTA Video Game Awards 2022 bekendgemaakt

De BAFTA Game Awards, georganiseerd door Elle Osili-Wood, vieren de beste games van 2021, waaronder de EE Game of the Year Awards, die door het publiek zijn gestemd.

Gedetailleerde lijst van alle genomineerden

tekenfilm

  • OPROEP VAN DUTY: VANGUARD Development Team – Sledgehammer Games/Activision Blizzard
  • Het vereist twee ontwikkelingsteams – Hazelight Studios/Electronic Arts
  • KENA: Spiritual Bridge Hunter Schmidt – Ember Lab LLC/Ember Lab LLC
  • Life is Strange: TRUE COLORS Dev Team – Square Enix, Deck Nine Games/Square Enix
  • PSYCHONAUTS 2-ontwikkelingsteam – Double Fine Productions/Xbox Game Studios
  • WINNAAR – RATCHET & CLANK: RIFT APART ONTWIKKELINGSTEAM – Insomniac Games/Sony Interactive Entertainment

kunst prestatie

  • WINNAAR – HET ARTFUL ESCAPE DEVELOPMENT TEAM – Beethoven & Dinosaur/Annapurna Interactive
  • Het vereist twee ontwikkelingsteams – Hazelight Studios/Electronic Arts
  • PSYCHONAUTS 2-ontwikkelingsteam – Double Fine Productions/Xbox Game Studios
  • RATCHET & CLANK: RIFT APART ONTWIKKELINGSTEAM – Insomniac Games/Sony Interactive Entertainment
  • Resident Evil Village-ontwikkelingsteam – Capcom/Capcom
  • RETOUR Ontwikkelingsteam – Housemarque/Sony Interactive Entertainment

Audioprestatie

  • HET KUNSTIGE ONTWIKKELINGSTEAM VAN ESCAPE – Beethoven & Dinosaur/Annapurna Interactive
  • OPROEP VAN DUTY: VANGUARD Development Team – Sledgehammer Games/Activision Blizzard
  • DEATHLOOP-ontwikkelingsteam – Arkane Lyon/Bethesda Softworks
  • HALO INFINITE Development Team – 343 Industries/Xbox Game Studios
  • MARVEL’S GUARDIAN’S VAN HET GALAXY ONTWIKKELINGSTEAM – Eidos-Montreal/Square Enix
  • WINNAAR – TERUGKEER ONTWIKKELINGSTEAM – Housemarque/Sony Interactive Entertainment

beste spel

  • DEATHLOOP-ontwikkelingsteam – Arkane Lyon/Bethesda Softworks
  • FORZA HORIZON 5 Ontwikkelteam – Speeltuingames/Xbox Game Studios
  • Geregistreerd ontwikkelingsteam – Daniel Mullins Games/Devolver Digital
  • Het vereist twee ontwikkelingsteams – Hazelight Studios/Electronic Arts
  • RATCHET & CLANK: RIFT APART ONTWIKKELINGSTEAM – Insomniac Games/Sony Interactive Entertainment
  • WINNAAR – TERUGKEER ONTWIKKELINGSTEAM – Housemarque/Sony Interactive Entertainment

Britse spellen

  • ALBA: A WILDLIFE ADVENTURE DEVELOPMENT TEAM – ustwo games/ustwo games, Plug In Digital
  • Death’s Gate Development Team – Acid Nerve/Devolver Digital
  • Small Space Battle Dev Team – Ground Shatter/Mode7
  • Winnaar – FORZA HORIZON 5 Ontwikkelteam – Playground Games/Xbox Game Studios
  • Val in het water! Jon Ingold, Tom Kyle, Anastasia Wyatt – inkt/inkt
  • SABLE-ontwikkelingsteam – Shedworks/Raw Fury

start het spel

  • HET KUNSTIGE ONTWIKKELINGSTEAM VAN ESCAPE – Beethoven & Dinosaur/Annapurna Interactive
  • EASDWARD-ontwikkelingsteam – Pixpil/Chucklefish
  • Vergeten steden Nick Pearce, Alexander Goss, John Eyre – Moderne verhalenvertellers / Beste dorpelingen
  • Black Origins Evan Anthony, Jeremy Abel – Wildcat Den/Traveler
  • Modelontwikkelingsteam – Graceful Decay/Annapurna Interactive
  • WINNAAR – TOEM Development Team – Wat we maken / wat we maken

Evoluerend spel

  • In het Amerikaanse ontwikkelingsteam – Innersloth/Innersloth
  • Animal Crossing: NEW HORIZONS Development Team – Nintendo EPD/Nintendo
  • APEX LEGENDS Development Team – Respawn Entertainment/Electronic Arts
  • DISCO ELYSIUM – HET FINAL CUT ONTWIKKELINGSTEAM- ZA/UM/ZA/UM
  • FORTNITE-ontwikkelingsteam – Epic Games/Epic Games, People Can Fly
  • WINNAAR – NO MAN’S SKY DEVELOPMENT TEAM – Hello Games/Hello Games

familie

  • ALBA: A WILDLIFE ADVENTURE DEVELOPMENT TEAM – ustwo games/ustwo games, Plug In Digital
  • Winnaar – CHICORY: Colourful Story Development Team – Greg Lobanov, A Shell in the Pit, Madeline Berger, Alexis Dean-Jones, Lena Raine/FINJI
  • FORZA HORIZON 5 Ontwikkelteam – Speeltuingames/Xbox Game Studios
  • MARIO PARTY SUPERSTARS-ontwikkelteam – Nintendo EPD/Nintendo
  • RATCHET & CLANK: RIFT APART ONTWIKKELINGSTEAM – Insomniac Games/Sony Interactive Entertainment
  • Wren Brier, Tim Dawson, Jeff van Dyck uitpakken – Witch Beam/Humble Games

Games die verder gaan dan entertainment

  • ALBA: A WILDLIFE ADVENTURE DEVELOPMENT TEAM – ustwo games/ustwo games/Plug In Digital
  • WINNAAR – VOOR UW OGEN Ontwikkelingsteam – VaarwelWorld Games/Skybound Games
  • CHICORY: A Colourful Story – Greg Lobanov, Shells in the Pit, Madeline Berger, Alexis Dean-Jones, Lena Raine/FINJI
  • GAME BUILDER GARAGE Ontwikkelteam – Nintendo EPD/Nintendo
  • Het vereist twee ontwikkelingsteams – Hazelight Studios/Electronic Arts
  • PSYCHONAUTS 2-ontwikkelingsteam – Double Fine Productions/Xbox Game Studios

spel ontwerp

  • DEATHLOOP-ontwikkelingsteam – Arkane Lyon/Bethesda Softworks
  • FORZA HORIZON 5 Ontwikkelteam – Speeltuingames/Xbox Game Studios
  • Winnaar – Geregistreerd ontwikkelingsteam – Daniel Mullins Games/Devolver Digital
  • Het vereist twee ontwikkelingsteams – Hazelight Studios/Electronic Arts
  • RATCHET & CLANK: RIFT APART ONTWIKKELINGSTEAM – Insomniac Games/Sony Interactive Entertainment
  • RETOUR Ontwikkelingsteam – Housemarque/Sony Interactive Entertainment

multiplayer spel

  • TERUG 4 BLOOD Development Team – Turtle Rock Studios/Warner Bros. Interactive Entertainment
  • OPROEP VAN DUTY: VANGUARD Development Team – Sledgehammer Games/Activision Blizzard
  • FORZA HORIZON 5 Ontwikkelteam – Speeltuingames/Xbox Game Studios
  • HALO INFINITE Development Team – 343 Industries/Xbox Game Studios
  • HELL LET LOOSE Ontwikkelteam – Black Matter/Team17
  • Winnaar – Er zijn twee ontwikkelingsteams voor nodig – Hazelight Studios/Electronic Arts

muziek

  • Dead Loop Tom Salta, Erich Talaba, Ross Tregenza – Arkane Lyon/Bethesda Softworks
  • Far Cry 6-ontwikkelingsteam – Ubisoft Toronto/Ubisoft
  • Halo Infinite Gareth Coker, Joel Corelitz en Curtis Schweitzer – 343 Industries/Xbox Game Studios
  • PSYCHONAUTS 2 Peter McConnell – Double Fine Productions/Xbox Game Studios
  • RATCHET & CLANK: RIFT APART Scott Hanau, Wataru Hokoyama, Mark Mothersbaugh – Insomniac Games/Sony Interactive Entertainment
  • Winnaar – Terugkerende Bobby Krlic, Joe Thwaites, Harry Krueger – Housemarque/Sony Interactive Entertainment

verhaal

  • Het vereist twee ontwikkelingsteams – Hazelight Studios/Electronic Arts
  • Life is Strange: TRUE COLORS Dev Team – Square Enix, Deck Nine Games/Square Enix
  • Marvel Guardians of the Galaxy Development Team – Eidos-Montreal/Square Enix
  • PSYCHONAUTS 2 Tim Schafer – Double Fine Productions/Xbox Game Studios
  • RETOUR Ontwikkelingsteam – Housemarque/Sony Interactive Entertainment
  • Winnaar – Unboxing Wren Brier, Tim Dawson, Annie VanderMeer – Witch Beam/Humble Games

originele eigendom

  • DEATHLOOP-ontwikkelingsteam – Arkane Lyon/Bethesda Softworks
  • Death’s Gate Development Team – Acid Nerve/Devolver Digital
  • Geregistreerd ontwikkelingsteam – Daniel Mullins Games/Devolver Digital
  • Winnaar – Er zijn twee ontwikkelingsteams voor nodig – Hazelight Studios/Electronic Arts
  • RETOUR Ontwikkelingsteam – Housemarque/Sony Interactive Entertainment
  • Wren Brier, Tim Dawson, Jeff van Dyck uitpakken – Witch Beam/Humble Games

leiding nemen

  • OZIOMA AKAGHA als Julianna Blake in DEATHLOOP
  • JASON E KELLEY ALS Colt Vahn “Captain” in DEATHLOOP
  • JENNIFER HALE als Rivet in Ratchet & Clank: Rift Apart
  • JON MCLAREN als Star-Lord/Peter Quill in Marvel’s Guardians
  • ERIKA MORI als Alex Chen in Life is Strange: The Color
  • WINNAAR – JANE PERRY als Selene Vassos in Returnal

een ondersteunende rol spelen

  • LAURA BAILEY als Polina Petrova in Call of Duty: Vanguard
  • WINNAAR – KIMBERLY BROOKS als Hollis Forsythe in Psychonauts 2
  • Jason Cavalier als Drax in Marvel’s Guardians of the Galaxy Vol.
  • Maggie ROBERTSON als Lady Dimitrescu in Resident Evil Village
  • Han Soto als Gabe Chen in Life is Strange: The Color
  • Alex Weiner als Rocket in Marvel’s Guardians of the Galaxy Vol.

Technische prestaties

  • FORZA HORIZON 5 Ontwikkelteam – Speeltuingames/Xbox Game Studios
  • HITMAN 3-ontwikkelingsteam – IO Interactive/IO Interactive
  • WINNAAR – RATCHET & CLANK: RIFT APART ONTWIKKELINGSTEAM – Insomniac Games/Sony Interactive Entertainment
  • RATCHET & CLANK: RIFT APART ONTWIKKELINGSTEAM – Insomniac Games/Sony Interactive Entertainment
  • Resident Evil Village-ontwikkelingsteam – Capcom/Capcom
  • RETOUR Ontwikkelingsteam – Housemarque/Sony Interactive Entertainment

EE-spel van het jaar (publieke stemming)

  • Witlof: een kleurrijk verhaal Greg Lobanov, Shells in the Pit, Madeline Berger, Alexis Dean-Jones, Lena Raine/FINJI
  • DEATHLOOP Arkane Lyon/Bethesda Softworks
  • Vergeten steden Moderne verhalenvertellers / Beste dorpelingen
  • Het vereist twee Hazelight Studios/Electronic Arts
  • METROID DREAD Nintendo & MercurySteam, Nintendo
  • Winnaar – Witch Beam/Humble Games uitpakken

Leave a Comment

%d bloggers like this: