Alles over de Reykjavik Masters

De Reykjavik Masters vindt plaats van 10 tot 24 april en brengt de beste Valorant-teams van de Pro Tour samen. 12 titelkandidaten strijden om punten te scoren, beloningen te verdienen en mogelijk hun naam in de geschiedenis te schrijven. Hier is alle informatie over de toernooien waaraan G2 Esports, Fnatic en Team Liquid hebben deelgenomen.

Competitieformaat en in aanmerking komende teams

De Reykjavik Masters is het eerste grote evenement van de 2022 VALORANT Champions Tour en de eerste ontmoeting tussen de belangrijkste regio’s van de VCT. Duizenden teams streden in zeven regionale VCT-competities om zich te kwalificeren voor de Reykjavik Masters. Om de gezondheid van spelers, personeel en bewoners te beschermen, zal het evenement niet in staat zijn om het publiek ter plaatse te houden.

  • EMEA: 3 teams

    • G2 Esports
    • fnatisch
    • Team Vloeistof
  • Noord-Amerika: 2 teams
  • Brazilië: 2 teams
  • Latijns-Amerika: 1 team
  • Zuid-Korea: 1 team
  • Japan: 1 team
  • Azië-Pacific – 2 teams

Het toernooi begint met een groepsfase in GSL-formaat, dubbele eliminatie en gaat verder met een dubbele eliminatie van acht teams. De vier beste teams (G2 Esports, The Guard, Paper Rex en LOUD) werden in deze categorie geplaatst, terwijl de overige acht teams in twee groepen werden verdeeld op basis van hun respectievelijke eindplaatsen en vaardigheidsniveaus in Challenger-evenementen. .

  • Groep A – FNATIC, NINJAS IN PYJAMA’S, DRX, ZETA DIVISIE
  • Groep B – OPTIC GAMING, XERXIA, KRÜ Esports, TEAM LIQUI

groep A

1/2 finale laatste winnaar
fnatisch
ninja in pyjama
XRD
Zeta Afdeling
1/2 finale laatste winnaar
? ? ?
? ? ?

Groep B

1/2 finale laatste winnaar
optisch spel
sneeuw zomer
KRU Gaming
Team Vloeistof
1/2 finale laatste winnaar
? ? ?
? ? ?

Na de groepsfase ontmoeten de beste twee teams van elke groep de vier beste geplaatste teams in een dubbele eliminatieronde.

bovenste haakje

onderste beugel

1/8 finale 1/4 finale 1/2 finale laatste winnaar

finales

laatste winnaar
? ? ?
? ? ?

Kampioenschapsprogramma

VCT_M1_Schedule_FR.jpg

  • zondag 10 april 17.00 uur: Groepsfase
  • maandag 11 april 19u: Groepsfase
  • dinsdag 12 april 17.00 uur: Groepsfase
  • woensdag 13 april 19u: Groepsfase
  • donderdag 14 april 19.00 uur: Play-offs
  • vrijdag 15 april 19.00 uur: Play-offs
  • zaterdag 16 april 19.00 uur: Play-offs
  • zondag 17 april 19.00 uur: Play-offs
  • maandag 18 april 19.00 uur: Play-offs
  • vrijdag 22 april 19.00 uur: Play-offs
  • zaterdag 23 april 19.00 uur: Play-offs – Finale 3e
  • zondag 24 april 19:00 uur: Play-offs – Finale

Groepsfase en play-offs

zondag 10 april

  • 17.00 uur.

    XRD

    Zeta Afdeling

    groep A

    groep A

  • 20:00.

    KRU Gaming

    Team Vloeistof

    Groep B

    Groep B

  • 11:00 UUR ‘S AVONDS

    optisch spel

    sneeuw zomer

    Groep B

    Groep B

maandag 11 april

  • 19:00.

    fnatisch

    ninja in pyjama

    groep A

    groep A

22:00 uur. : Winnaar Groep B

dinsdag 12 april

17.00 uur. : Winnaar Groep A
20:00. : knock-out groep B
11:00 UUR ‘S AVONDS : Knock-out Groep A

woensdag 13 april

19:00. : beslist de wedstrijdgroep B
22:00 uur. : beslist de wedstrijdgroep A

donderdag 14 april

19:00. : Kwartfinales bovenste beugel
22:00 uur. : Kwartfinales bovenste beugel

vrijdag 15 april

19:00. : Kwartfinales bovenste beugel
22:00 uur. : Kwartfinales bovenste beugel

zaterdag 16 april

19:00. : Onderste beugel 1e wiel
22:00 uur. : Onderste beugel 1e wiel

zondag 17 april

19:00. : Halve finale bovenbeugel
22:00 uur. : Halve finale bovenbeugel

maandag 18 april

19:00. : 2e wiel van onderste beugel
22:00 uur. : 2e wiel van onderste beugel

vrijdag 22 april

19:00. : Finale bovenbeugel
22:00 uur. : Halve finale onderbeugel

zaterdag 23 april

19:00. : Wedstrijd om de finale/derde plaats onder de bracket

zondag 24 april

19:00. : seizoensfinale

Hoe activiteiten opvolgen?

De game wordt in meerdere talen uitgezonden op de volgende kanalen:

Leave a Comment

%d bloggers like this: